Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Lambader Ve Abajurlar

 

Yaşam alanlarınızda yapılan dekorasyon düzenlemelerinin güzel gözükebilmesi için aydınlatmanın etkisi mutlaka kullanılmanız gerekmektedir. Özellikle doğru yapılan aydınlatmalar iç mekanların güzelliklerini de ortaya çıkarabilirsiniz. Dekorasyonlarınızın cazibesini arttırmak istiyorsanız Sıla Ev Mobilyalarının abajurlar ve lambaderler kategorisinde bulunan abajur ve lambaderleri tercih edebilirsiniz. 

Lambader ve Abajur Modelleri

Genel tanım itibari ile lambader ve abajurlar birer aydınlatma ürünleridir. Dikkat çeken en önemli özelliği ise tasarım odaklı olmasıdır. Bu nedenle lambaderlerin ve abajurların tasarım modellerini, malzemelerini ve kullanım alanlarını doğru bir şekilde araştırarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Sıla Ev Mobilyaları yaşam alanlarınızı farklılaştıracak bir dokunuş olarak iç mimarlar tarafından sıklıkla tercih edilen lambaderlerin ve abajurların modellerini sizlere sunmaktadır. Aydınlatma alanında geniş bir yelpazede çözüm sunan Sıla Ev Mobilyaları ile lambader modelleri arasında tercih yapabilir ve iç dekorasyonda farklılık yaratan çözümler elde edebilirsiniz.

Farklı renk ve modellerde bulunan abajur modelleri evlerde sehpaların üzerinde veya yatak odalarında kullanmanız mümkündür. Bunlar dışında ev dekorasyonuna uygun renk ve modeller arasında sizlere uygun olanı seçerek dekorasyonlarınıza yenilikler katabilirsiniz.