Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Bebek Odaları
Bebek Odaları

 

Bebek odası ile ilgili tüm detaylar anne ve babaların en heyecan duyduğu konulardan birisidir. Bebek odası mobilyaları ve bebek odaları mobilyaları yeni anne baba olacak kişilerin en çok araştırdıkları kondur. Sıla Ev Mobilyaları olarak sizlere erkek ve kız bebek odası mobilya takımlarını birbirinden farklı modeller ile sunmaktayız.

Bebek Odası Takımları

Bebek odaları genellikle anne ve babaların bebekleri için kendi zevk ve beğenilerine göre döşedikleri takımlardır. Sıla Ev Mobilyaları içerisinde birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. 

Oda seçiminde ilk dikkat edilen konu bebeklerin cinsiyeti olmaktadır. Bebeklerinizin cinsiyetine göre bebek odaları hakkında tüm bilgileri Sıla Ev Mobilyalarında bulunmaktadır. Özellikle son yılların en moda takımlarından olan Montessori ranza ve karyola yataklar farklı modeller ile yer almaktadır. 

Bunlar dışında ikiz bebekler için de pek çok farklı model yer almaktadır. İkiz bebekler için sunulmuş bebek karyolaları montessori tasarım ile tasarlanmış modellerdir. Çocuk odaları sağlığa uygun malzemelerden üretilmiş olmasından dolayı güvenle kullanmak mümkündür. Ayrıca diğer modellerde olduğu gibi montessori, ikiz yataklarda da hem kız hem de erkek bebekler içim farklı renk ve modelleri mevcuttur.