Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER

Yatak


Düzenli bir uyku uyuyabilmemiz için yatak seçimimizi iyi yapmamız gerekmektedir. Bu nedenden dolayı pek çok farklı türde üretilmiş yataklar bulunmaktadır. Siz de en kaliteli yataklarda düzenli bir uyku almak itiyorsanız Sıla Ev Mobilyalarından yatak seçimi yapabilir ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Yatış pozisyonunuza göre şekil alan yatak ya da ortopedik yatak gibi pek çok yatak çeşidini bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede kesintisiz bir uyku uyuyabilir ve uykunuzu almış bir biçimde güne zinde bir şekilde başlayabilirsiniz. Günlük enerjimize oldukça etki eden uyku doğru yatağın seçilmesi ile kolaylıkla alınabilir. Ayrıca yatış pozisyonlarından kaynaklı olarak sırt ve el ağrıları hissetmeniz mümkün olmaz. BU da sizler çok daha sağlıklı bir uyku uyuyabilme imkânını beraberinde getirir. Siz de birbirinden farklı yatak çeşitlerine internet sitemiz üzerinden ya da mağazamıza gerçekleştireceğiniz ziyaret ile ulaşabilir ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilmek adına bu ataklardan birini edinerek evinize götürebilirsiniz.


Yatak Çeşitleri


Birbirinden farklı yatak çeşitleri bulunmaktadır. Tek başınıza yaşıyorsanız tek kişilik yatak modelini tercih edebilirsiniz. Böylelikle yatak odanızda çok fazla yer kaplaması da söz konusu olmaz ve sizlere çok daha geniş bir kullanım alanının kalmasına olanak sağlar. Ayrıca tek kişilik yatakta rahatlıkla uyuyabilmeniz ve uykunuzu almış bir biçimde enerjik bir şekilde kalkabilirsiniz. Bu da sizlerin gün içerisinde çok daha rahat bir biçimde işlerinize koşturabilmenize olanak sağlar. Oldukça yumuşak yapıya sahip olan yataklarımız ile herhangi bir kemik ağrısı hissetmeniz de mümkün olmaz. Firmamızın sizlere sunduğu yatakların her biri oldukça ergonomik bir tasarım ile üretilmiştir ve konforlu bir yatma deneyimi yaşayabilmenize olanak sağlamaktadır. Bu da sizlerin kesintisiz bir uyku uyuyabilmesine olanak sağlayarak uykunuzu alabilmeniz imkân tanır.


Çift Kişilik Yatak Modelleri


Eşinizle ya da tek başınıza rahat bir biçimde yatabileceğiniz çift kişilik yatak modellerimiz bulunmaktadır. Bu sayede hem geniş bir uyku alanı olmasına hem de aynı anda iki kişinin yatabilmesine olanak sağlar. Bu da ekstra bir yatak alma gereksinimi duymadan eşinizle birlikte yatabilmenize olanak sağlar. Oldukça rahat olan çift kişilik yatak modellerimiz sizlerin omurga sağlığında herhangi bir bozulma etkisi ile karşılaşmadan uyku uyuyabilme imkânını beraberinde getirmektedir. Bu sayede sabahları uykunuzu almış bir şekilde zinde olarak uyanırsınız ve gün boyunca enerjik bir yapıya sahip olarak günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Mağazamıza yapacağınız ziyaretin ardından ya da internet sitemizden vereceğiniz sipariş ile seçtiğiniz yatağı sizin verdiğiniz adrese çalışma arkadaşlarımız bizzat kendileri getirecektir. Kullanılacak alana kadar yatağı götürüp sizlere teslim edeceklerdir. Bu dayede herhangi bir efor sarf etmenize gerek kalmadan sağlıklı bir uyku uyumaya başlayabilmeniz mümkün olacaktır.


Bazalı Yatak Modelleri


Direkt olarak kendiliğinden bazaya sahip olan bazalı yatak modelleri de bulunmaktadır. Bu nedenle hem sizlere rahat bir uyku uyuyabilme imkânı sağlarken hem de kullanımını gerçekleştirmediğiniz eşyaları bazanın altında saklayabilmenize olanak sağlar. Bu da ekstra bir muhafaza alanınızın olmasına gerek kalmadan çok fazla eşyayı yatağınızın altında muhafaza edebilmenize imkân tanır. Oldukça kolay kullanımı olan ve şık tasarımlara sahip olan bazalar sayesinde siz de kullanmadığınız eşyaları rahatlıkla yatağınızın altında saklayabilir kullanım gerçekleştireceğiniz vakit ise aynı rahatlıkla yatağınızın altından çıkartabilirsiniz. Ayrıca oldukça sağlam malzemelerden üretilmiş olmasından dolayı herhangi bir kırılma etkisi ile karşılaşılması mümkün olmamaktadır. Bu da sizlere yeni bir baza alma gereksinimi hissettirmeden uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır. Bu nedenle ise maddi açıdan tasarruf edebilmeniz mümkün hale gelir.


Uygun Yatak Fiyatları


Her bütçeye uygun olan yatak fiyatları ile sizlerin karşısında gururla durmaktayız. Sizlere kaliteli bir uykuyu uygun fiyatlardan verebilmenin mutluluğunu yaşamanın yanı sıra sizleri fiyatlarımız ve verdiğimiz ürünün kalitesi ile mutlu etmenin ise gururunu yaşamaktayız. Piyasada bulunan ve boş vaatler ile şişirilmiş olan yatakların aksine hem konforlu hem de ucuz olan yataklarımız ile siz de rahat bir uyku uyuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı çeşitlerdeki yataklarımızın hepsinin fiyatı oldukça uygun olmaktadır. Bu da sizin çok fazla masraf yapmanıza gerek kalmadan kaliteli bir yatak sahibi olabilmenize imkân sağlar. Siz de bizleri tercih ederek hem kaliteli bir uyku deneyimi yaşayabilir hem de uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu uygun fiyatlardan yararlanmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bize ait olan mağazalara bizzat yapacağınız ziyaretler ile uygun fiyatlı yataklarımıza göz atabilirsiniz Böylelikle çok yüksek meblağlar ödemek durumunda kalmadan konforlu olan yataklarımızdan bir tanesini evinize alabilirsiniz.


Yatak Altlığı Modellerimiz


Günümüzde en çok kullanımı gerçekleştirilen baza yatak  modelleri en çok tercih edilen yatak altlıkları olmaktadırlar. Bu nedenle birbirinden şık tasarımlar ile üretilmiş olan bazalar sayesinde siz de yatak odanızda şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Sıla ev Mobilyaları olarak sizlere sunduğumuz bu kaliteli bazalara bizzat kendimiz kefil olmaktayız. Bu nedenle herhangi bir kırılma ya da deforme olma durumu ile karşılaşmanız söz konusu olmadan kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu da sizlere yeni bir baza alma gereksinimi hissettirmeden uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirebilme imkânını beraberinde getirmektedir. Yatak altlığı olarak baza yatakların seçilmesinin temel sebeplerinden birisi çok daha sağlam olmasıdır. Bunun yanı sıra kullanımını gerçekleştirmediğiniz eşyalarınızın bazanın iç kısmına yerleştirebilmeniz ve bu alanda rahatlıkla muhafaza edebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede ekstra bir muhafaza alanı aramanıza gerek kalmaz ve eşyalarınızı bu boş alanda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca bazaların içi hacminin oldukça geniş olmasından dolayı aynı anda çok fazla eşyayı barındırabilmeniz mümkün olmaktadır. Dikey şekilde açılan bazalar sayesinde kullanım gerçekleştirmek istediğiniz eşyayı rahatlıkla bulabilmeniz ve içerisinden alabilmeniz mümkün olmaktadır.


Ortopedi Yatak Modelleri


Bel ve sırt ağrısı çeken kişiler tarafından sıkça tercih edilen ortopedik yatak modellerimiz sizlerin çok daha rahat bir biçimde uyku uyuyabilmesine olanak sağlamaktadır. Vücudunuzun şekline göre şekil alan ortopedik yataklar sırt ve bel ağrılarınızın tetiklenmesinin önüne geçmektedir. Bu da sizlere kesintisiz bir uyku uyuyarak güne çok daha enerjili bir biçimde bağlayabilme imkânı sağlamaktadır. Ortopedik yatak modellerimize bizlere ait olan internet sitemize ya da Sıla Ev Mobilyaları mağazalarımıza yapacağınınız ziyaretler sonucunda rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Hem site içerisinde hem de mağazalarımızdan ortopedik yatak çeşitlerini gözlemleyebilir ve kendinize en uygun ortopedik yatağı tercih edebilmeniz mümkün olmaktadır. Yatak seçiminizi yapmanızın ardından bizlere vereceğiniz adrese ekibimiz tarafından düzenlenecek bir ziyaret ile yatağınız yatak odasına kadar bırakılacaktır. Böylelikle atağınızın kullanımına anında başlayabilmeniz mümkün hale gelecektir. Siz de kesintisiz ve ağrısız bir uyku uyumak istiyorsanız bizleri tercih edebilir ve kendinize en uygun olan yatağı seçerek verimli bir uyku uyuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizlere uykunuzu alabilmeniz adına yardımcı olabilmek bizleri de mutlu etmektedir. Kaliteli yataklarımızı tercih etmeniz durumunda siz de kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz.
 

iletişime geç İletişime Geç
Whatsapp iletişim Whatsapp