Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Sehpalar

 

Modern ve şık evlerde detaylar her zaman çok önemli olmuştur. Ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken detaylardan birisi de orta sehpa veya yan sehpalardır. Yaşam alanlarının merkezine alınacağı bu eşyaları seçmek oldukça kolaydır. Özellikle ev dekorasyonuna uyacak pek çok yan sehpa ve orta sehpalar bulmak mümkündür.

Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Modelleri

Orta sehpa seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta ebatlarıdır. Sehpanın uzunluğu ev dekorasyonuna uygun olması gerekmektedir. Bu anlamda Sıla Ev Mobilyaları olarak sizlere birbirinden farklı model ve boyutlarda orta sehpalar sunmaktayız. Orta sehpalarda en çok tercih edilen kare modellerin yanında yuvarlak veya oval modellerde yer almaktadır.

Zigon sehpa modelleri ise özellikle üzerine bir şeyler koymaya yarayan iç içe geçmiş modellerden oluşmaktadır. Evlerin en önemli aksesuarı olan yan sehpa modelleri oval veya kare modelleri ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca zigon sehpa modelleri arasında iç içe geçmiş modellerinin yanı sıra tekli olarak da kullanabileceğiniz modeller de yer almaktadır. Dilerseniz yan sehpaların aynı modeline sahip orta sehpaları da tercih ederek takım oluşturabilirsiniz.