Sehpalar

Sehpalar, ev dekorasyonunda hem göz alıcı bir parça olarak hem de dekorasyonu tamamlayıcı bir mobilya olarak kullanabileceğiniz tasarımlardır. Mobilyalarınıza uyumlu şık orta sehpa modellerini, koltuklarınızın yanında mükemmel bir tamamlayıcı olabilecek yan sehpaları yelpazemizden edinebilirsiniz. Yelpazemiz sayesinde, misafirlerinizle geçirdiğiniz keyifli anlarda pratik sunumu yapabilmenizi sağlayacak zigon sehpalara, geniş ve modern bir model ağı üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güzel Sehpa Çeşitleri

Ev dekorasyonunda şıklığı ve zarafeti yakalamak için kullandığınız sehpa modelleri ile diğer mobilyalarınız arasında uyumu yakalayabilmeniz gerekir. Bu kapsamda özenerek salonunuza uyguladığınız dekorasyona uygun sehpa modelini geniş bir ürün yelpazesi içerisinden seçebilmelisiniz. Ürün kategorilerimizde en güzel sehpa çeşitleri ile sizleri buluşturuyor, geniş seçenek ağınız sunuyoruz.

İsterseniz şık ve sade sehpalara, isterseniz de antrasit gibi trend renk tonlarındaki en güzel sehpa modellerine ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Salonunuzdaki modern dekorasyona en güzel şekilde eşlik edebilecek olan cam yüzeyli ahşap orta sehpalara veya rustik dekorasyonun nabzını tutan eskitme ahşap ve gold metal ayaklı sehpalara ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Müşteri odaklı fiyatlarımız ve güvenilir sipariş koşullarımız kapsamında salonunuza şıklık katacak en güzel sehpa modellerini edinebilirsiniz.

Trend Sehpa Çeşitleri

Günümüzde ev dekorasyonunda modern, endüstriyel ve İskandinav stil ön plana çıkmaktadır. Özellikle de salonlarda mobilyalara ait renk ve tasarım detayları ile bu üç farklı dekorasyon tipin ön plana almak mümkündür. Oturma odalarında, yeni nesil mutfaklarda ve teraslarda, salonlarda modern, İskandinav ve endüstriyel stilde dekorasyonu oluştururken, sehpa çeşitlerini de bu trend stillere uygun olarak seçmeniz gerekir. Mobilyaların stili ile uyumu yakalayan sehpalarınız ile kusursuz bir görüntüyü ve havayı oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda geniş ürün yelpazemizde tüm trend sehpa modellerini sizler için sunuyoruz. Endüstriyel tasarımının göz bebeklerinden olan siyah ve gold ayaklı orta sehpa modellerini, İskandinav stili öne alan ahşap sehpaları beğeninize sunuyoruz.

Salonunuzda modern dekorasyonun trend ve güçlü yanını ön plana almak için L koltuklarınızı, siyah metal luxury tasarım cam sehpalarımız ile tamamlayabilirsiniz. Aklınızda yer alan İskandinav veya endüstriyel stilde bir sehpa ise gold detaylı oval ahşap sehpalarımız arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Çarpıcı ve sıradanlığın ötesinde yer alan bir tasarımı salonunuza kazandırma amacındaysanız petek orta sehpa modellimiz sizlere hitap etmektedir.

Orta Sehpa Modelleri

Geniş ürün yelpazemizde sizleri şık orta sehpa seçenekleri ile buluşturuyoruz. Spor, modern, rustik, country, bohem, klasik, trend stildeki diğer mobilyalarınız ile uyumu yakalayan pek çok orta sehpa seçeneğine hizmetimiz kapsamında sahip olabilirsiniz. Aydınlık ve ferah bir havayı oluşturduğunuz, ağırlık olarak beyaz mobilyaları tercih ettiğiniz salonlarınız için beyaz ahşap, çekmeceli ve paslanmaz gold ayaklı orta sehpa modellerini sunuyoruz. Ek olarak beyaz ve gri mermer deseninin zarafet ve şıklığını yansıtan Hilton orta sehpamız ile beyaz temalı salonlarınıza hareket ve uyum katabilirsiniz.

Rustik ve endüstriyel stilde renkli mobilyalara yer verdiğiniz salonlarınızda, Mavi ahşap sehpa modellerimiz ise bir star haline geliyorlar. Antrasit ve beyaz renklerde sunduğumuz mermer desenli metal ayaklı Roma Gold sehpa tasarımımız ise trend, modern ve klasik mobilyaların tümü ile uyumu yakalayıp, göz kamaştırıyor. Bu modellerimizin tümüne yönelik siparişlerinizde ise uygun orta sehpa fiyatları ile buluşabilmenizi sağlıyoruz.

Zigon Sehpa Modelleri

Evlerinizde misafir ağırlarken veya aileniz ile vakit geçirirken sizlere hem pratik kullanım koşullarını sunacak, dekorasyonda yer aldığı anda ise şıklığı ön plana taşıyacak zigon sehpa modelleri sunuyoruz. Zigon sehpalar dilediğiniz adette kişiye kısa bir sürede ikramlık servisi açabilme ve bunu şık bir tasarım üzerinden yapabilme şansını sunar. Misafirinizin olmadı anlarda ise koltuk takımlarınıza bir köşede eşlik ederek, dekorasyonda bütünlüğü oluşturur. Yelpazemizden tamamen sıradanlıktan uzak çarpıcı zigon sehpa modelleri arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Modern ve trend dekorasyonun nabzını tutan detaylara sahip cam yüzeyli metal luxury tasarım zigon sehpalarımız ile salonunuza dikkat çekici bir hava kazandırabilirsiniz. Özellikle modern antrasit, be,i krem, beyaz koltuklar ve modern TV üniteleri ile kullanabileceğiniz cam tablalı zigon sehpa modellerimiz salon dekorasyonunuzla ile tam uyumu yakalarlar.

Salonunuzda daha çok ahşap kitaplıklara, TV ünitesine ve konforlu tasarımda oturma gurubuna yer veriyorsanız oval ahşap tablalı ve paslanmaz gümüş renk metal ayaklı zigon sehpalarımız size hitap ediyor. Ahşap tablası, metal ayakları ile rustik ve endüstriyel dekora nokta atışı yapan Paradise ve Ares zigon sehpa modelimiz ise sıcak bir havayı ve hoş bir detayı salonlarınıza kazandırıyor. Tüm bu çarpıcı seçenekleri, uygun zigon sehpa fiyatları üzerinden sizler ile buluşturuyoruz.

Şık Sehpa Setleri

Günümüzde modern dekorasyonda hızlı bir gelişim bulunmaktadır. Her geçen gün modern dekorasyon dinamikleri değişiyor ve yaşam alanlarını daha konforlu, sıradanlıktan uzak koşullara taşıyabilmek adına yepyeni tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Bu durumu göz ardı etmeyen yapımız ile salonlarınızda bir orta sehpa görevini alırken dilediğiniz an zigon sehpa olarak da kullanabileceğiniz parçalara sahip olan sehpa takımı modellerini sizler için sunuyoruz.

Aklınızda yer alan siyahı güçlü duruşu ile dikkat çekici modern stili ev dekorasyonunuza kazandırmak ise siyah ve oval tablalı orta sehpa setlerimiz tam size göre. Daha sade, şık ve spor detaylardan hoşlananlar için ahşap sehpa setlerimizi sunuyoruz. Salonunuzda gold detayları dengelemek istediğinizde gol ayaklı sehpa setlerimizi ışıltı ve aydınlığı bir adım öne almak için gümüş tonda metal detaylı sehpa setlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yan Sehpalar

Ev dekorasyonun mükemmeliyetçi adımları izliyorsanız, yen sehpalar salon, mutfak, teras, ofis ve daha pak çok alanda şık bir detay olarak kullanabileceğiniz mobilya seçeneğidir. Özellikle salon köşelerinden veya 3’lü, L koltukların yanında dikkat çekici bir dekorasyon ürünü olarak yer alırlar. Kitabınız okurken veya bir kahve içerken sizlere şık detayları ile eşlik ederler.

Üzerinde şık abajurları konumlandırarak geceleri de çarpıcı bir havayı salonunuzda yansıtabileceğiniz yan sehpalar, geniş ürün yelpazemizdeki şık modelleri ile sizlerle buluşuyor. Farklı stillerdeki salonlarda kullanabileceğiniz metal luxury tasarım cam tablalı yan sehpa modellerimiz, lüks detayları ve sofistike bir görünümü salonlarınıza kazandırıyor. Birinci sınıf materyalden üretilen, lüks sehpalarımızı, avantajlı sehpa fiyatları ile sizlere sunuyoruz.

Hem yan sehpa hem de zigon olarak kullanabileceğiniz puflu modellerimiz ile spor-şık havayı, cam tablalı ve geometrik figürlerin önde olduğu yan sehpalarımız ile sıra dışı bir havayı ev dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz.

Ceviz Sehpa Modelleri

Ev dekorasyonunda sıcak tonlara ve doğayı hatırlatan dokunuşlara yer vermek istiyorsanız, ceviz orta, yan ve zigon sehpa modellerimiz ile ihtiyacınıza karşılık veriyoruz. Özellikle bohem stili öne alan ceviz mantar sehpa modellerimizde, ahşabın doğal görünümünü dekorasyonda yansıtabilirsiniz. Küp modelde olan ceviz orta sehpalarımızın çekmeceli modelleri ile salonlarınızda hem ideal depolama alanına sahip olur hem de modern-şık detayları dekorasyona taşıma imlanı bulursunuz. Küp zigon sehpalarımız ile sıradanlıktan uzak ve her göreninin dikkatini çekebilecek yeni nesil bir tasarımı dekorasyona ekleyebilirsiniz.

Ladin Orta Sehpalar

Eğer desenlerden ve ahşap üzerine oyma tekniği ile hazırlanmış motiflerden hoşlanıyorsanız ladin orta sehpa modelimiz dikkatinizi çekecek tasarımlar arasında yer alır. Ladin orta sehpamız, üzerinde yer alan çiçek figürü ile dekorasyona hareketlilik kazandırırken, Çiçek şeklinde tasarlana tablası ile trend detayları yansıtır. Ahşap renkli metal ayakları ile tasarım bütünlüğünü koruyan ladin orta sehpa modelleri, pratik şekilde silinebilirler.