Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Köşe Takımları

 

Köşe takımı son yıllarda favori olan mobilya ürünlerinden birisidir. Kullanışlı olmasının yanı sıra şık bir görünüm sunan köşe takımlarını pek çok farklı tarzda ve modelde bulmak mümkündür. Salonda, oturma odalarında veya mutfak gibi pek çok alanda tercih edilen köşe takımları evin her bölgesinde kullanılabilmektedir. Sıla Ev Mobilyaları sizlere köşe takımlarını diğer bir adı ile L mobilyaları farklı renk ve tarzlarda sunmaktadır.

Köşe Takımları Modelleri

Köşe takımlarını Sıla Ev Mobilyalarında klasik, modern veya spor gibi pek çok farklı tarzda bulunmaktadır. Nasıl bir tarz istediğinize karar vererek seçilen tarzın diğer ev eşyalarına uyum sağlayıp sağlamadığına da bakarak farklı köşe takımları modelleri içinden karar verebilirsiniz. 

Köşe koltuk takımı dekorasyon fikri oldukça keyifli bir iştir. Özellikle rahatınıza ve konforunuza düşkünseniz farklı yastıklar ile süslemeler yaparak daha havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunlar dışında köşe takımları sağ ve sol tarafına konulacak puflar ile de daha fazla oturma alanı oluşturabilirsiniz. Puflar dışında yan sehpalar ile de şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıla Ev Mobilyaları olarak birbirinden farklı ve modellerde köşe takımlarını sizlere sunmaktayız. Fakat köşe takımları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özelliklerde bulunmaktadır. Özellikle köşe takımları farklı boyutlarda yer aldığı için kullanılacak alana uygun olması çok önemlidir. Boyutuna göre seçim yapılmalı ve mobilyanın kumaş seçimi de ev dekorasyonunuza uygun olmalıdır.