Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Karyola, Yatak, Baza
Yatak Baza

 

Estetik ve de işlevsel tasarımları ile beraber birçok eşyanızı derleyen yatak baza ürünleri yatak odalarında konforunuzu sağlamak adına sunulur. Yataklı ve ya başlıklı bazalar; bebek odaları, genç odaları, çocuk odaları, ebeveyn odaları ve de misafir odaları için çok özel olarak hazırlanır. Yatağınızın ebatlarına en uygun olarak seçimler yapabileceğiniz pek çok yatak baza modelleri sunar ve de yatak ile beraber aynı boyutta ek olarak bir sandık vazifesi de görür.

Yatak Baza Modelleri

Yatak baza modelleri, farklı pek çok tasarımları ve ya renkleri ile dikkat çeker. Özellikle çocuk ve ya genç odaları için tasarlanmış tek kişilik yatak baza modelleri, başlıklarının da tasarımları ile çocukların sevip kullanacakları bir stili yansıtır. Çocuk ve ya gençlerin sevdikleri hayvan figürleri ve ya farklı desenlerde yatak başlıkları oldukça önemli bir yer tutar.

Çift kişilik yatak baza modelleri, sadeliği yansıtmakta olan tasarımları öne çıkar. Bazalar arasında hareketli sistemlere sahip modeller yer alır. Bu bağlamda yatak baza ürünlerinin modelleri belirlenmeli ve buna göre fiyatlandırılmalıdır.

iletişime geç İletişime Geç
Whatsapp iletişim Whatsapp