Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Yatak Odası Takımları

 

Firmamızın güven veren kalitesi ve de konsept tasarımları ile birlikte ön plana çıkardığı yatak odası takımları koleksiyonlarıyla göz doldurur. Şık ve ya fonksiyonel kullanımlara sahip olan yatak odası takımları, evinizde ferahlığı ve kaliteyi de yakalamanızı sağlar. İnce çizgilerin ve de zarif dokunuşların kalite ile yansıtıldığı modeller, sağlam malzemeler ve ya yaratıcı renk kombinasyonları ile yatak odaları için farklı bir dünya yaratıyor. Kolay beraber temizlenebilen komodinleri, dayanıklı dolapları, seçkin tasarımlara sahip ve yüksek konforlu ürünleri ile ışıltılı bütünlük oluşturan modeller firmamızın hizmet kalitesi ile beğenilerinize sunulur.

Yatak Odası Takımları Modelleri 

Genel olarak firmamız şık tasarımları ve konforu arttıran eşsiz detayları ile birlikte evinizde farklılık yaratır. Uzun süreli olan kullanım için özel bir şekilde tasarlanan yatak odası takımları modelleri, farklı malzeme ve de tasarımları ile oldukça geniş bir yelpaze sunar. Yalın dokusu ve de zarif detayları ile son derece modern mekanlar oluşturmanıza da imkan veren yatak odası takımları bunun yanı sıra, sportif tasarımlarıyla da ön plana çıkan modeller ile ferah mekanlar yaratabilirsiniz. Çok çeşitli fiyat aralığındaki bu ürünleri takım olarak da alabilirken dilerseniz tek tek de alabilirsiniz.

Örme ve ya isteğe bağlı farklı tarz kumaş seçenekleri ile beraber sunulan yatak başlığı modeli, uyku konforunu arttıran karyola ve ya travers modeli ile benzersiz uyum sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen komodin ve ya şifonyerler, maksimum olan taşıma kapasiteli raylı çekmeceler sistemiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Gizli bölmeleri olan şifonyerler, kişisel eşyalarınızı kolay saklamanıza olanak sağlarken ayrıca bölmeli çekmeceler düzenli saklama alanı sunar. Beyaz ve ya ahşap çerçeve seçeneği bulunan aynalar, yatak odanız ile şık bir uyum yakalar. Yenilikçi tasarımlara sahip olan yatak odası takımları, özgün renkleri ve de şık detaylarıyla canlılık kazandırır.