Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!
FİLTRELER
Oturma Grupları

 

Genel olarak misafirlerin ağırlandığı, sohbet edildiği ve ya film keyiflerinin vazgeçilmez olan mekanı oturma grupları ile beraber güzelleştirecek oturma odası takımları kullanıcıları bekler. Oturma odasında olması beklenmekte olan, dekorasyona stil katacak bütün parçalar bir arada da bulunur. Gazetelik, minder, koltuk ya da sehpaların yer aldığı da puf ve kanepe ürünleri kendine yer bulur. Öğrenci evinden stüdyo dairelere ya da geniş evlere kadar birçok ev tipine de uygun çeşitli alternatifler hemen her oturma grupları ihtiyacına yanıt verebilir.

Oturma Grupları Modelleri

Oturma grupları takımı modellerinin arasında "country" tarzlarda modeller dikkat çekmektedir. Floral desenli, pastel renklerde ve de bol minderli olan oturma grupları koltukları, beyaz ve ya bej sehpalar ile tamamlanırken, aynı tarzı tamamlayacak olan aksesuarlar da oturma odaları gruplarının vazgeçilmezi olur. Retro tarzdaki oturma grupları için genel olarak eskitme mobilyalar, gazete desenleri, patch koltuk döşemeleri seçilirken oturma odaları takımı modelleri istenmekte olan tarza uygun detaylar ile kullanıcılara sunulur.

Oturma Grupları Fiyatları

Hemen hemen her bütçeye uygun olan seçenekler bulunduran oturma grupları fiyatları da yüz güldürür. Özel tasarım ürünler genellikle daha yüksek fiyatlarla sunulur iken, hazır tasarımlar biraz daha uygun olan fiyatlarla etiketlenir. Minder ve de koltukların hammaddesi olan kumaş materyalleri, oturma grupları mobilyalarının hangi ağaçtan yapıldığının bilgileri ve renkleri de çok fazla fiyat değişikliğine neden olur. Genel olarak puf ve ya kanepelerin iç dolgusunun da hangi malzemelerden yapıldığı da fiyatlar belirleyebilir. Kuş tüyü olan dolgular, organik olduğu sebebi ile daha fazla yüksek fiyatlar ile beraber alıcı bulur iken; sünger, elyaf ve ya köpükler daha makul olan fiyatlar ile beraber kullanıcılar ile de buluşabilir. Bu bağlamda iyi bir araştırma sonrasında firmamızdan oturma grupları alınır.