En İyi Düğün Paketleri

Düğün paketleri, yeni evlenen çiftlerin ev dekorasyonunu kolaylaştırmak için hazırlanır. Dekore edilecek ev bölümü, paketlerin içeriğini belirler. Çoğunlukla beyaz eşya ve mobilya olarak ikiye ayrılabilen paketlere birçok ürün dahildir. Evlilik, ev değiştirme veya taşınma sonrasında eşyalarını yenilemeyi isteyenler tek tek alım yapmak yerine, düğün paketi alarak ihtiyaçlarını çabucak karşılayabilir. 

Sıla Mobilya’nın sunduğu paketler aracılığıyla evinizin mobilyalarını yenileyebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun olan mobilya düğün paketleri birçok seçenekten meydana gelir. Şık ve konforlu ürünlerin bir araya geldiği paketler arasında tercih yapıp evinize güzellik katmanız çok kolay! Filtreli arama bölümünden size uygun seçenekleri işaretleyip onlarca paketi sıralayabilirsiniz. 

Mobilya Düğün Paketi Hangi Eşyalardan Oluşur?

Düğün paketlerimizde bulunan mobilyalar, ev ihtiyaçlarını tamamıyla karşılayabilecek ürünlerdir. Önemli olan, kendiniz ve eviniz için uygun paketler seçmenizdir. Mobilyalar, kapsamlı bir grubu meydana getirdiği için mobilya paketleri çok sayıda ürüne sahiptir. Bu ürünler dahil oldukları eşya sınıfına göre şunlardır:
 
•    Yatak Odası Mobilyaları

- Çift kişilik yatak
- Sürgü kapaklı kıyafet dolabı
- 1 ya da 2 adet komodin 

•    Oturma Odası Mobilyaları

- Birer ya da ikişer tane çoklu koltuk ve tekli koltuk
- Farklı yüksekliklere sahip TV üniteleri 
- Dekoratif sehpa

•    Yemek Odası / Mutfak Mobilyaları

- Katlanabilir veya sabit yemek masası 
- Masa boyutuna göre değişebilecek miktarda sandalye
- Çatal, kaşık, bıçak, tabak, bardak vb. sofra eşyalarının saklanabileceği konsol 
- Konsola bağlı veya konsoldan ayrı şekilde duvara monte edilen ayna

 Paketlerde bulunan eşyalar genel olarak sıralanmıştır. Tercih ettiğiniz seçeneğin kapsamına bağlı olarak detaylar değişim gösterebilir. 

Her Şey Dahil Düğün Paketi Ne Demektir?

Paketler, evin bir bölümünü veya tamamını döşemek için hazırlanır. Mobilya ve beyaz eşya kategorilerine ayrılabilen paketlerin her biri, bu alanlarda hizmet veren firmalar tarafından hazırlanır. Sıla, bir mobilya markası olduğu için koltuk, masa, sehpa, komodin detaylarının bulunduğu paketler hazırlar. Site üzerinden ulaşabileceğiniz paket seçenekleri yatak odası, çocuk odası, oturma odası, salon ve mutfağın bir bölümü için uygun olan ürünlere sahiptir. Her şey dahil düğün paketleri, beyaz eşya ile mobilya paketinin birleşimi anlamındadır.

Özel ihtiyaçlara uygun olarak hazırladığımız full düğün paketleri, mobilya ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Spor, klasik, modern, geleneksel tasarımlara sahip onlarca ürünlerden oluşan birçok paketimiz bulunur. Seçenekleri inceleyip özelliklerini kıyaslamak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Aradığınız bir Sıla mobilyası bulunuyorsa, arama çubuğunu kullanarak ulaşım sağlamanız mümkündür. 
Düğün Paketi Modelleri Nelerdir?

Mobilya eşyalarının bir araya geldiği paketlerimiz, içeriklerine göre farklı detaylar barındırır. Birçok model ortaya çıkaran paketlerde renk uyumu mevcuttur. Örneğin mobilya paketinin yatak odası ürünleri koyu griyse oturma grupları açık gri, mutfak mobilyaları antrasit gridir. Aynı şekilde bir paketin ana rengi beyazsa, tüm detaylar için ön plana çıkan renk beyaz olur. Renk tercihleriniz ve bütçeniz için uygun olabilecek paket seçenekleri şunlardır:

•    Lion Mobilya Paketi 

Oturma grubu ile mutfak mobilyalarında krem - kahverengi, yatak odası takımında kahverengi – siyah kombinleri vardır. Pakette bulunan 2 komodin ve 4 sandalyenin fiyatı genel ücrete dahildir. Yemek odası / mutfak takımındaki aynalı konsol fiyattan hariç tutulmuştur. Ürünlerde hakiki ceviz kaplama kullanılmıştır.

•    İstanbul Mobilya Paketi 

En çok tercih edilen paketlerimiz arasındadır. Oturma grubunda lacivert ve açık gri, yemek takımıyla yatak odası takımında siyah ve açık kahverengi öne çıkar. Tüm ürünler ahşap ayaklıdır. Gürgenden imal edilmiş oturma grubu mobilyalarında 1. sınıf kapitone işçiliği mevcuttur. Yemek takımının sandalye kumaşları kaliteli ithal mallardır. Yatak odasındaki puflar ve oturma odasındaki TV ünitesi fiyata dahil değildir. 

•    Linda Mobilya Paketi 

Kaliteli seçeneklerimizden olan Linda, gri ve krem renklerinin kombiniyle tarzınızı yansıtabilir. E – 1 seviyesindeki malzemelerle üretilmiş mobilyalar, fırınlanmış gürgen iskelete sahiptir. Yemek takımının aynalı konsolu toplam fiyat haricindedir. Sandalye ve koltuk yüzeyleri leke tutmayan, silinebilir özelliğe sahiptir. Pakette bulunan ürünler şunlardır:

•    Paris New Mobilya Paketi 

Paris Saint Germain mavisinin öne çıktığı paket ürünleri, sunta ve MDF’den imal edilmiştir. Sağlamlaştırılmış mobilyaların toplam fiyatı; orta sehpanın ve aynalı konsolun fiyatını kapsamaz.

•    Lotus Gri Mobilya Paketi 

Antrasit gri ile metalik gri seçeneklerinin bulunduğu, seçkin pakettir. Mobilya düğün paketleri arasında sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin ayakları 1. sınıf gürgendir.

Mobilya Düğün Paketi Fiyatları Ne Kadardır?

Yukarıda birkaç detayından bahsettiğimiz paketler, satışa çıkan ürünlerimizin az bir kısmını oluşturur. Değişik detaylara sahip mobilya düğün paketleri fiyat yönünden farklılık gösterir. İhtiyaçlarınız ve bütçenize hitap edebilecek paketler, 20.000 ile 60.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur. İlk bakışta fiyatların yüksek görülebilir fakat paketler, ömür boyu kullanılabilecek standarttaki ürünlerden meydana gelir. Ödediğiniz ücretin karşılığını tam almak istiyorsanız, paketlerimiz arasında seçim yapıp 9 aya varan taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.